9 czerwca 2014

Herbal Garden Płyn Dwufazowy Do Demakijażu Oczu.

   Jak pewnie zauważyliście na blogu zaszły małe zmiany(?) ;) Mam nadzieję, że nowy wygląd bloga przypadnie Wam do gustu ;)
Jakiś czas temu miałam okazje przetestować Dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Kupując go nie brałam pod uwagę, że w najbliższym czasie będą nosić kontakty a tak było. A jak się sprawdził płyn? Zapraszam dalej.

Informacje o produkcie:

Płyn dwufazowy skutecznie zmywa makijaż oraz zanieczyszczenia wrażliwych okolic oczu. Nie wymaga spłukiwania. 
Ekstrakt z ziela świetlika dodatkowo pielęgnuje i odżywia naskórek.

Cena:

około 8 zł/150 ml
Moja opinia:

Płyn zamknięty jest w poręcznej, plastikowej buteleczce. Jest szczelna. Przed użyciem powinniśmy nią wstrząsnąć. Płyn dobrze zmywa makijaż(podkład+korektor+puder+cienie) ale nie ten wodoodporny. Miałam tez problem ze zmyciem zwykłego niewodoodpornego tuszu L'Oreal False Lash Wings ;( Potrzebowałam ok 4 płatków na jedno oko, żeby pozbyć się maskary do końca. Jak inne płyny dwufazowe pozostawia nam na twarzy tłusty film. Zdarzało mi się zmywać nim makijaż oka z założonymi kontaktami i muszę powiedzieć, ze byłam mile zaskoczona, poniewaz płyn nie podrażnił moich oczu;) Dla mnie to bardzo ważna zaleta. Nie zauważyłam by negatywnie wpłynął na stan mojej cery. Jest jednak niewydajny. Raczej nie kupię go ponownie, bo nie lubię tej tłustej warstwy i przerzuciłam się na micele;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mój blog to nie miejsce na reklamy.
Proszę uszanuj to.
Komentarze z linkami do blogów będę wrzucać do spamu i na takie blogi nie wchodzę.
Potrafię odszukać Twojego bloga.